
bel: 06-29317555
mail: gerty@structuurinhuis.nl

Opruimcoach tarieven
Wat kost een Opruimcoach bij jou thuis?
Een eerste adviesgesprek is gratis en vrijblijvend. We bespreken samen waar je tegenaan loopt, wat jouw wensen zijn en waar de prioriteit ligt. Je krijgt van mij altijd een persoonlijk advies. Dit geeft jou al veel betekenis waarmee je aan de slag kunt.
Neem contact op voor een gratis adviesgesprek!
Opruimcoach tarieven
Wil je na het eerste gesprek samen verder? Tijdens een opruimsessie gaan we aan de slag en pakken we de klus aan! Ik help je met het maken van keuzes en het handig en efficiënt indelen. Ook krijg je veel waardevolle tips, coaching en inzicht in hoe je het zo kunt houden. Tussen de afspraken door houden we contact en kun je bij mij terecht voor vragen. Zo krijg je snel weer overzicht en rust in huis, en in je hoofd! Een opruimsessie duurt meestal 3, maar kan ook korter of langer overleggen. We kijken samen waar jouw behoefte ligt. Hieronder vind je een indicatie van de kosten.
Adviesgesprek
GRATIS
1 opruimsessie (3 uur)
€ 225,-
3 opruimsessies (9 uur)
€ 675,-
4 opruimsessies (12 uur)
€ 900,-
Ik reis graag op de fiets. Voor fietsbare afstanden (max. 30 min) vanuit Amsterdam-Oost reken ik geen reiskosten
Daarbuiten kom ik met de auto, en reken ik €0,23 ct per km en eventuele parkeerkosten
Kleine organizing materialen zijn inbegrepen
Tussentijdse ondersteuning per e-mail/telefoon is gratis, tot een maand na de laatste afspraak
Hoeveel afspraken zijn er nodig?
Vaak zijn twee van drie afspraken al genoeg om een aanzienlijke slag te slaan. Door de passende aanpak en coaching pakken veel mensen daarna de draad zelf op. Heb je meer hulp nodig of wil je het gewoon samen doen? Dan bekijken per keer wat de volgende stap is en wat jij nodig hebt. Rommel die in 10 jaar is opgebouwd heb je natuurlijk niet in een paar uur opgeruimd. Het hangt ook af van de snelheid waarbij jij keuzes maakt tijdens de opruimsessies en de draad zelf oppakt tussen afspraken door. Ik help je daarbij, zodat het soepel gaat.

Wat levert het op?
Het inschakelen van een Opruimcoach levert je snel rust en overzicht op, in je huis maar vooral ook in je hoofd. Ik help je je spullen efficiënt indelen en ordenen, zodat het praktisch en overzichtelijk is. Daarnaast ga je echt anders denken over spullen en wat echt belangrijk voor je is. En dat geeft rust en vrijheid om de dingen te doen die je echt graag doet! Je voorkomt dat je steeds nieuwe spullen koopt, die je niet nodig hebt. Het levert jou kostbare tijd op, die je voor leukere dingen kunt gebruiken! We kijken echt naar jouw situatie en stemmen daar het plan daar helemaal op af.

Structuur in huis werkt volgens de beroepscode. Dat betekent dat ik discreet en met respect omga met jouw persoonlijke situatie, informatie en spullen. Alles wat we bespreken, blijft tussen ons
